0,00
0
Slide
3D BASKI HİZMETLERİ
HAYAL ET, TASARLA
Hayalinde bir model fikri veya proje mi yer alıyor. İstersen hazır modelini bize ilet dilersen senin adına modeli biz bulalım.

3D Modelini ya da hayalini ilet senin için üretelim. 

3D YAZICILAR

printer, 3d, white-2847972.jpg3D yazıcılar, gelecekte üretim ve tasarım alanında devrim yaratacak teknolojilerden biri olarak kabul ediliyor. Bu teknoloji, prototipleme, üretim, tıp, mimari ve daha birçok alanda kullanılarak yeni olanaklar sunuyor. Hızla gelişen malzeme ve yazılım teknolojileriyle birlikte, 3D yazıcılar daha erişilebilir hale gelerek kişisel kullanım için yaygınlaşacak ve özelleştirilmiş üretimde önemli bir rol oynayacak. Gelecekte, 3D yazıcılar sayesinde üretim süreçleri daha verimli, sürdürülebilir ve yenilikçi bir şekilde gerçekleştirilecek.

3D MODELLEMELER

head, human head, half profile-196541.jpg3D modelleme, dijital dünyada nesnelerin ve ortamların üç boyutlu olarak tasarlanması ve oluşturulması sürecidir. Bu teknoloji, oyun geliştirme, film ve animasyon endüstrisi, mimari, mühendislik, tıp ve daha birçok alanda kullanılıyor. Gelişmiş 3D modelleme yazılımları sayesinde, detaylı ve gerçekçi modeller oluşturulabiliyor ve bu modellerin sanal ortamlarda kullanımı mümkün hale geliyor. Gelecekte, artırılmış ve sanal gerçeklik teknolojilerinin yaygınlaşmasıyla birlikte, 3D modelleme daha da önem kazanacak ve daha gerçekçi ve etkileşimli deneyimler sunacak. 

ÖZEL 3D MODEL OLUŞTURMAK İSTİYORUM

Shopping Cart
0
    0
    Sepetim
    Sepetinizde henüz bir ürün mevcut değil.Alışverişe devam et
    Scroll to Top