0,00
0

Birlikte Hareket Edelim

Tüm büyük - küçük işletmeleri tek bir ağda ve platformda birleştirmeyi hedefliyoruz. Ek maliyetlerden kurtul !

Popüler pazaryerleri aracılığı ile yapacağınız tüm satışlar için yüksek oranda komisyon kargo kesintileri ödemek zorundayız. Ek olarak kendi şirketiniz muhasebe giderleri, kargo ücretleri, platformun ek maliyetleri, kdv oranları, reklam bütçesi, müşteri memnuniyeti için düşük fiyatlandırma gibi durumlarla birlikte platformlar üzerinden düşük hacimli işletmenizde kâr etmeniz mümkün olmayacaktır. Satış yapacağınız ürünler için girdiğiniz bilgiler platform kuralları, platform gereksinimleriyle çok fazla zaman harcamanız gerekecektir. 

Bizim aracılığımız ile yapacağınız tüm satışlarda çok daha düşük oranda komisyon gideri oluşacaktır tüm ek maliyetlerden kurtulur sadece ürünlerinizi müşteriye kargolamanız yeterli olacaktır. 

Günümüzde bir çok mega şirket reklam gelirleri ile çok ütopik gelirler elde etmektedir. İşletmenize ayıracağınız bütçeye ek olarak reklam giderleri eklemenize gerek yok. Ürünlerinizin reklam ve öne çıkarılmasını, pazarlamasını biz üstleniyoruz. 

Ürünlerinizin doğru hedef kitlesine ulaşması, ürün bilgilerinin düzenlenmesi, ürün tanıtımı ve ürünle ilgili desteği biz veriyoruz. 

Sunucu ve host maliyetleri, site düzeni ve site bakımlarının malliyetleri ek olarak buna ayıracağınız zaman operasyonunuzu fazlasıyla yavaşlatacak ya da duraksamaya neden olacaktır.

Belirlediğiniz veya ürettiğiniz ürünler hakkında detaylı bilgi alarak ürünlerinizin tüm platformlar üzerinde pazarlanması ve ürününüzü öne çıkararak yüksek hacimde satış yapamanızda destek oluyoruz. 

Müşteriye ürün veya hizmet konusunda ayıracağınız zamanı biz üstleniyoruz. Müşteri memnuniyeti motivasyonumuzun bir parçası pazaryerlerimizden alışveriş yapan tüm müşterilerimizin memnun bir şekilde alışverişlerine devam etmesini istiyoruz. 

Belirlediğiniz ürünü eğer yanlış reklam veya yanlış pazarlama stratejisi ile sunarsanız oluşturduğunuz maliyet nedeniyle kâr edemeyebilirsiniz. Hatta bu negatif yönde zarara yol açabilir. 

Ürününüzü internet algoritmalarında önerilenlere çıkararak doğru müşteriye ulaşmanızı sağlayabiliriz.

Müşterileriniz tek seferlik alışveriş yaparak hizmet sunduğunuz ortamı terk etmesin. Müşterilerimizin sadakatini kazanabilmek için kampanyalar ek kuponlar ve farklı kategorilerde ürün seçenekleri sunuyoruz. 

Shopping Cart
0
    0
    Sepetim
    Sepetinizde henüz bir ürün mevcut değil.Alışverişe devam et
    Scroll to Top